| Anomim2025 a întrebat:

De ce Traian Băsescu nu a fost niciodată invitat la Antena 3?

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Probabil pentru ca basescu nu este pupincurist, asa ca nu se incadreaza in standardele antenelor

7 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Deoarece erau certati.Antenele erau contra lui deci mereu in contradictoriu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa poti pune tu aceasta intrebare pe TPU.

Răspuns utilizator avertizat
| Raniaa a răspuns:

Nu se au prea bine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca l a bagat pe shefu la parnaie

| sorinake a răspuns:

Unii din voi aveti prea mult timp liber daca au ajuns sa va "macine" astfel de intrebari!

Nu ar fi mai frumos sa te macine faptul ca toti politicienii ne fura, sunt acolo pe capatuiala, ne vand tara strainilor, ne iau si piele de pe noi prin marirea taxelor si nu ne dau nimic in schimb? Ca nu avem drumurile pentru care platim. Ca nu avem spitalele si serviciile din spital pentru care platim? Ca nu avem destule locuinte si locuri de munca? Ca nu mai avem industrie ca au avut grija sa o dea la fier vechi? Ca au tradat tara toti politicienii din 90 pana azi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru sorinake):

Pe mine ma macina asta, ce e de facut? Poate ai tu raspunsul.