| AlexDorinel a întrebat:

De ce unii băieți urăsc băieții lgbt? Adică eu m as bucura in locul lor, mai multe fete pentru mine.

Răspuns Câştigător
| InYourPants a răspuns:

Homofobii sunt de obicei si misogini. Nu au ce face cu ele.
Sunt gay nedeclarati. Nu ai niciun motiv sa urasti un om care nu e ca tine decat daca nu vrei sa recunosti ca esti ceea ce esti sau esti religios spalat pe creier. Scarba pentru ei e de fapt fata de propria persoana.

50 răspunsuri:
| CassiusAlexander a răspuns:

Sunt fragili.

| Lukasssz a răspuns:

Eu sunt pro Lgbtq+ si pot spune ca homofobii sunt crestini infecti.
De ce te-ar deranaja cineva care este diferit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru InYourPants):

Religia lor spune că nu e păcat să mănânci animale și vietăți. Să crești vaca special că sa o exploatezi, sa i iei laptele, puii și apoi să o omori și o tai. Asta nu e deloc păcat! Dar a avea o alta orientare sexuală decât cea hetero(și aia manifestată strict pentru copii) e mare păcat!

| Cheo0S a răspuns:

Nu urasc baietii LGBT sau bi Mai exact depinde de Persoana.
Cel Putin unii ma scarbesc, cand vine un mos la tine sa ti zica ca te plateste numai sa stii tu ce si altul se da mare ca are El penis de 20 cm. Alta e ideea.

| Mosotti a răspuns:

Raspunsul la ce ai intrebat e "de prosti urasc baietii lgbt", nu au nici un motiv sa ii urasca, ca nu ii afecteaza pe ei.

Psihanaliza zice ca aia de urasc lgbt, de multe ori au ei impulsuri homosexuale, si de fapt ei se urasc pe ei, insa nu-s de acord cu teoria asta eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Indoctrinare crestina,
homofoba,
transfoba,
misogina
rasista etc
primite in copilarie de la
-familie
-religii
-anturaje
-mediu inconjurator (precum statul/politica/scoala)

Misoginosmul, homofobia, rasismul etc se tin toate de mână.
Nu poti sa fii pro lgbtq+, dar sa fii misogin sau sa fii rasist. Si nici vice versa.

Din pacate patriarhia este principalul motiv pentru opresiune asupra femeilor, persoanelor din lgbtq+ si rasismului.
Patriarhia, dupa parerea mea si a multor alte persoane, trebuie extirpata din societate sau cel putin sa nu aiba un cuvant de spus in politica.
Spre exemplu patriarhia e motivul pentru care avem o educatie sexuala praf, motivul pentru care suntem misogini, homofobi, rai unii cu altii, ne batem si abuzam copiii, sanatatea noastra mentala e la pamant, avortul (un drept absolut NECESAR al femei e pus in pericol), educatia in general e la pamant si crestem numai analfabeti functionali.

Persoanele homofobe din ziua de azi pot fi astfel pentru ca:
-au fost indoctrinate astfel (adica nu au primit educatia corecta)
-fac asta pentru atentie si validare a celor din jur (aici ma refer mai ales la baietii adolescenti misogini si homofobi de pe social media, care nu au idee nici macar ce fac sau celebrele,, pick me girl"
-stima de sine scazuta, frustrari, psihoze, lipsa de validare sau boli psihice
-pur si simplu prostie

Cam astea ar fi motivele zise pe scurt happy
Cu timpul vom reusi sa facem o societate mai buna, dar trebuie sa luptam

| InYourPants a răspuns (pentru Cheo0S):

Cu penisul de 20 se lauda si hetero doar ca nu te targeteaza pe tine oricum aia sunt cei mai prosti oameni in viata

| NinjaLegendMan a răspuns (pentru Lukasssz):

Ai o minte de copil... cum adica cu ce te-ar deranja. Tu nu vezi ca nici animalele nu sunt asa nebune... devenim mai rai ca animalele. Vrei sa zici ca ti se pare normal sa fie barbat cu barbat!?!? Asta e o scarba, e o prostie. Daca pe vremea lui Ceausescu se auzea de asa ceva, erai bagat in puscarie. Dar acum toti zic ca e "normal". Lumea o ia razna rau.
"Cu ce te-ar deranja cineva care este diferit? ". toti suntem diferiti... dar cand vezi pe cineva prost sau nebun. asta te deranjeaza, macar daca ar ascunde scarbenia care o face, dar se si lauda si isi cere si drepturile de "libertate". Scarbosilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu nu am inteles nimic din comentariul tău si nici nu vreau sa inteleg.
O zi minunata! happy

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Nu urăsc omul, persoana respectivă. Doar nu sunt de acord cu alegerea făcută.Te naști BĂRBAT sau FEMEIE, restul devi sau nu pe parcurs în viață. Totul în viață este o alegere personală, atâta timp cât ai capacitatea intelectuală, altfel va alege altcineva în locul tău.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru NinjaLegendMan):

,,Vrei sa zici ca e normal sa fie barbat cu barbat?!?"

Defineste normal, te rog.

Nu, nu cum ai fost tu obisnuit, defineste normal.
Defineste cuvantul,, scarbenie".
Nu, nu cum ai fost obisnuit, defineste cuvantul scarbenie.

Se vede ca ai niste principii foarte solide, dar nu au absolut niciun argument.
Singurul lucru care sta la baza insultelor este ca asa ai fost obisnuit in copilarie.

Doar pentru ca nu esti obosnuit sau confortabil cu ceva, nu inseamna ca acel ceva e rau.
Lukasssz pare a avea o minte matura.
De ce?
Pentru ca tolereaza si tine la respectul mutual de la baza acestei societati.
Respect pe care si dumneata trebuie sa il dai altor persoane, asa cum doriti sa si primiti happy
Nu cred ca o persoana gay v-a facut vreodata vreun rau. Insa dumnevoastra continuati sa ii jigniti, fara ca macar sa va documentati despre subiect.

| InYourPants a răspuns (pentru NinjaLegendMan):

Lumea nu poate sa o ia razna din moment ce MEREU au existat homosexuali.
https://en.wikipedia.org/......l_behavior
Ma ofenseaza prostia ta te rog sa nu te mai afisezi in public. Nu e nimic scarbos in a-ti cere dreptul la parteneriat civil.
Nu suntem pe vremea lui Ceausescu, am evoluat
Ma rog, unii dintre noi.

| InYourPants a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Ia alege sa fii gay 3 zile sa ne spui cum a fost

| InYourPants a răspuns:

Esti bolnav vere

| Drimmero a răspuns (pentru InYourPants):

Ce ai fa? Te-a turbat caldura?

| Legion7X a răspuns:

Nu-i urăște nimeni, dar este o deviere neplăcută pentru familie. Atâta tot.
Tu ca părinte vrei ca copilul tău să aibă o familie, un copil. Dacă este guy, și nu-i plac femeile poate fi o decizie grea. In final, n-are nimeni treabă cu guy, lesbience. Care vrea să se încurce cu ei, se acceptă și se permite. Care nu, nu pentru că sunt aspirații de sexul opus care vede imaginea unui tată, și o mamă. Un bărbat nu poate sa nască un copil, ci doar să-l adopte. Asta înseamnă doi guy. Doi guy, care nu se pot pupa pe buze, lua de mână, sau îmbrațișa în fața unui copil. Ar da urât. Cu o femeie se poate, pentru că femeia este cea care aduce pe lume. La animale, se acceptă sexul indiferent de gen, pentru se considera ca sunt animale. nu sunt precum oameni. Oamenii au tradiții, formează generații, gândesc complex, își creează statut/onoare, iși îmbunatațesc statutul, și sunt liberi de domina/alege. Cu toate acestea, fiecare își urmează regula lui, care este mai bună de cuviintă, încercând să o predea mai departe.

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru InYourPants):

Păi ce am scris eu acolo? Eu personal NU sunt de acord cu asemenea alegeri,asta urăsc,alegerile greșite.Cei care susțin comunitatea "anormalilor" să se gândească bine,că mâine, poimâine, vor veni copiii la ei și vor zice că vor să fie pedofil, violator, criminal și prima victimă pe lista lor poate să fie chiar cineva din familie.Așa că TREZIȚI-VĂ și puneți-vă mintea la contribuție.

| InYourPants a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Nu exista normal, anormal
Nu are nicio legatura pedofilia si ce ai mai insirat acolo cu relatiile intre oameni maturi
Nu ai minte deloc
Ai scris ca e o alegere
Daca e o alegere, poti alege sa faci un experiment
Sa iti demonstrezi tie ca e asa
Nu poti?
Pentru ca nu e
Esti sau nu esti
Vai de tine

Răspuns utilizator avertizat
| InYourPants a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Cel mai prost argument din lume. Mai citeste o carte, mai iesi din casa. Majoritatea abuzurilor au loc in familii traditionale.

| InYourPants a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Esti de acord sa interzicem relatiile traditionale din moment ce majoritatea violurilor au loc acolo si nu pe strazi?
Sau sa nu mai lasam oamenii divortati sa se recasatoreasca din moment ce tatii vitregi statistic isi violeaza copiii vitregi mai des decat cei biologici?
Ori sunt aceleasi reguli pentru toti, ori discriminam
Tu alegi sa discriminezi fara sa gandesti deloc cat de distrusa e lumea in general
Ca se casatoresc gayy ar trebui sa fie ultima problema
Dar na... gandire de cresitin
Nu vedeti gunoiul din curtea voastra
Capra vecinului e mereu mai sexy

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru InYourPants):

Bun.Dacă un prieten de al tău alege să facă un experiment(orice îi va trece acestuia prin minte) pe tine? Ce zici? Ar fi NORMAL sau ANORMAL?

| InYourPants a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Oricine poate alege sa faca experiemente pe mine chiar si o femeie, ai erori groaznice in capul ala
Niciun tip de abuz nu e normal
Dar a fi gay nu = a fi abuzator
Educa-te

| InYourPants a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Daca o femeie ma abuzeaza, le interzic tuturor sa nu mai aiba relatii sau copii? Baaa eesti dus cu vaca, foloseste capul ala ca unu ai

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru InYourPants):

Ce legătură are credința sau oricare alt motiv cu faptul că pe tine sau pe altcineva nu îl duce mintea? Nu mai căutați motive pe care să aruncați vina, fiindcă voi nu sunteți capabili să vă folosiți CREIERUL.

| InYourPants a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Nu mai religia a pornit ura spre homosexuali, ei au existat mereu si chiar erau o normalitate in antichitate. Multi filosofi cunoscuti si azi erau gay
Astept sa raspunzi la ce am zis mai sus daca ai CREIER nu aceleasi idei obosite despre cum homo = pedofil ca e demonstat de mult dar astia homofobi nu ganditi pentru voi, sunteti indoctrinati si repetati aceleasi idei chiar daca vi se explica de 100 de ori cu ARGUMENTE ca sunteti prosti.
Atata puteti

| Drimmero a răspuns:

@InYourPants

Ce domnisoara frustrata esti... efectiv ai turbat la intrebarea asta, te tufe grija ca altii nu suporta homosexualii, lasa-i in plata lor daca consideri ca ai o inteligenta peste medie.

| Drimmero a răspuns:

Nu stiu, e o prostie si risipa de sentimente negative catre o categorie sociala care in 99% din cazuri nu au interactionat.

| InYourPants a răspuns:

@Drimmero, ai turbat ca ti-am dat block si acum ma ataci pe unde apuci?
Treci peste, puiule.
Stiu ca suferi tare dar nu sunt morcovul
Maturizeazate si nu mai pune suflet in TPU
Mai ales la baieti care se dau fete... gayutzule

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru InYourPants):

Tu ce ai InYourPants? In your head, mi-am dat seama.De ce să nu te abuzeze, sau să facă experiment pe tine un bărbat? Iute ți-ai ales tu femeie fiindcă este mai slabă la forța fizică.