| Mihai198 a întrebat:

Deci, stie cineva unde se organizeaza licitatii in Bucuresti? Pe Google am gasit numai siteuri care mi-au dat de inteles ca prin intermediul lor licitezi, dar as vrea sa stiu daca exista o locatie fizica, caci una e o poza a obiectului si alta e sa-l vezi inainte de a licita. De asemenea sunt interesat de obiectele confiscate puse la licitatie de politie.

1 răspuns:
| anonymus4106 a răspuns:

Stiam ca sunt private licitatiile si trebuie sa ai pile. Nu-s asa... pentru orice pleb.