| LoVeIsMyAir a întrebat:

E adevarat ca americanii vor sa domine lumea?

11 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu numai ca vor, in prezent o si domina si fac cam ce vor ei, cu mici exceptii. Numai bine!

| mgtow a răspuns:

E minciuna.

| GoguStrigoi a răspuns:

Nu! E doar o prostie

| BOOBZen a răspuns:

Ce prostie, ei sunt foarte ocupati! Nici nu mananca ca lumea ca sunt prea grabiti, mananca de la fast-food ca e mancare rapida sau orice altceva care se pregateste repede dar sunt nesanatoase...Asa devin obezi si asa lumea nu mai e frumoasasadah si mai mult,si europenii devin asacrying
Deci nu, ei sunt prea ocupati, cu treburile lor "importante"

| Theodore a răspuns:

Americanii de rand nu, poate guvernul American da(in mare parte a si facut-o deja).Ps: Locuiesc in Statele Unite de 4 ani!

| Theodore a răspuns:

Insa daca lumea ar fi dominata de Americani, ar fi foarte bine(mai ales pentru tarile slab dezvolatate ca Romania). Rugativa ca lumea sa nu fie dominata de Rusi sau Chinezi! Americanii nu sunt deloc rai, ba din potriva am fost si sunt mult mai bine tratat in America de catre Americani decat am fost in Romania de catre Romani!

| Dash a răspuns:

Pai, intr-un fel da este adevarat (din punct de vedere economic, social si politic)

Dar nu sunt sigur daca tu te referi la americani (ca stat) sau la masoni...http://www.youtube.com/watch?v=dViiBQLTrqM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti vor sa domine lumea si la un moment dat, unii dintre ei reusesc pentru o oarecare perioada de timp.

| MissLaura a răspuns:

Neah...nu cred, ei au doar multa putere acum...tongue

| TheBlackEmpire a răspuns:

E adevarat, dar daca s-ar putea fiecare tara ar vrea sa domine lumea doar ca nu toate au acesta posibilitate. Legat de raspunsul tau ai dreptate complet americanii vor sa domine lumea