| anonim_4396 a întrebat:

E legal sa ai fete la video chat?

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, căci nu calci nici o lege.

| Simpatic a răspuns:

Video chatul este o prostitutie legala laughing

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, dar numai daca ai o firma cu acest obiect de activitate.

| Plato a răspuns:

Sunt aproape sigur ca nu e legal sa le obligi.
Iar daca nu le obligi, de ce sa cotizeze la tine in loc sa ia tot profitul?

| SLexuS a răspuns:

Cred ca da, doar de firma

| IonutCG90 a răspuns:

Nu. Decat baieti.

| doctorandus a răspuns:

Daca nu sunt minore si-ti platesti taxele.

| AndreeaDeeaDs a răspuns:

Da, este legal doar in momentul in care se lucreaza cu contract, cand exista o firma deschisa, care plateste anumite impozite etc. Conditia este ca fetele sa fie si majore si sa fie de acord cu acest lucru. Video chat-ul este confundat foarte mult cu prostitutia, dar in privinta acestui lucru se greseste foarte mult! Daca ar fi intrat cineva intr-un studio si ar fi ascultat macar o declaratie de-a unei fete muncitoare de acolo, si-ar fi schimbat opinia. Poti sa inveti cum sa te dezvolti in limbaj, cum sa comunici cu persoanele, cum sa te adaptezi la anumite fotografii, etc.

| minrest a răspuns (pentru AndreeaDeeaDs):

Sunt o gramada de ferestre, pe care oricine le poate accesa gratis si in care fete fac diferite miscari in jurul ideii de mas turbare; daca unui client ii place o fata si vrea sa o plateasca, aceasta ii ofera un show privat, bazat pe auto mas turbare, si ii executa comenzile. Interesant ca nu vezi legatura cu prostitutia. Nu te lua dupa minciunile pestilor, ei au interesul sa te minta.