| intexx a întrebat:

Era un site al politiei (sau al unei institutii asemanatoare), unde gen daca scriai numele cuiva iti apareau informatii despre acea persoana, de ex daca a avut probleme cu legea etc... Nu stie cineva cum se numeste siteul?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu cred sa existe asa ceva.

| DovleacTurbat a răspuns:

Exista, dar e pentru uzul lor NU destinat publicului.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Exista cazierul judiciar dar persoanele fizice nu au acces la aceasta baza de date. Persoana fizica poate cere certificat de cazier judiciar doar pentru el, nu si pentru alte persoane.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Realizezi ca nu exista un site care sa faca publice aceste informatii nu?

| Adiadictie a răspuns:

Jurisprudenta.ro