| intexx a întrebat:

Era un site al politiei (sau al unei institutii asemanatoare), unde gen daca scriai numele cuiva iti apareau informatii despre acea persoana, de ex daca a avut probleme cu legea etc... Nu stie cineva cum se numeste siteul?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Exista cazierul judiciar dar persoanele fizice nu au acces la aceasta baza de date. Persoana fizica poate cere certificat de cazier judiciar doar pentru el, nu si pentru alte persoane.

| darrio2007 a răspuns:

Nu cred sa existe asa ceva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Realizezi ca nu exista un site care sa faca publice aceste informatii nu?

| DovleacTurbat a răspuns:

Exista, dar e pentru uzul lor NU destinat publicului.

| Adiadictie a răspuns:

Jurisprudenta.ro