| Deyaa2 a întrebat:

Hei.:* nu ma puteti ajuta sa gasesc un referat despre " Dreptul la libertate de opinie si exprimare"? multumesc.happy

Răspuns Câştigător
| andra0106 a răspuns:

Www.referatero.com

5 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Da, dreptul la libertate trebuie sa-l simti, libertatea de opinie si exprimare trebuie sa o castigi, daca acestea nu le ai degeaba copiezi referatul ala.

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Pfff de cand cu internetu toata lumea trece scoala scuza-ma dar este o mare prostie sa copiezi de pe internet tot felul de rezolvari, viitorul nostru va fi un mare dezastru nu ca nu ar fi deja dar nu mi se pare normal chestia asta cu cersitul rezolvarilor pe net!

| ValentinCN a răspuns:

Vezi ca aici poti gasi ce iti doresti http://drept-md.com/

| SerbanElyan a răspuns:

Incerca pe www.referate.ro

| Deyaa2 explică:

Mda.cum ziceti voi.thinking
pacat ca profesorii` ne spun clar sa luam de pe net.happy