| Cristiancikk a întrebat:

Hei sunt din Moldova si vrea sa plec in Italia cu autobuzul si nu stiu cate vami sunt de la chisinau pina la Italia "cine raspunde cel mai bine... funda...

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu se trece prin Serbia ceea ce probabil nu se intampla doar 2. Cea dintre Moldova si Romania si cea dintre Romania si Ungaria

| DrTerrible a răspuns:

Salut, ai vama doar la trecerea din Moldova in Romania si din Romania in Ungaria! Drum bun!

| Ingerul00 a răspuns:

Sunt si eu din R. Moldova si cand ma duceam in Italia treceam vama din Romania dupa mergeam o noapte si dimineata devreme am ajuns la vama din Ungaria. Dupa am ajuns la vama din Slovenia si am trecut prin Slovenia si am ajuns la vama din ItaliahappyNu stiu tu in ce parte a Italiei te duci eu la nord...depinde se poate de trecut si prin Austria am auzit eu da daca te duci cu masina iti sugerez prin Slovenia sa treci ajungi mult mai repedewinkingBafta