| elina a întrebat:

In ce data din luna se vireaza alocatiile la copii si daca sa marit de la 40 lei la 80lei.multumesc

6 răspunsuri:
| jani a răspuns:

Stiu ca se vireaza in primele 10 zile ale lunii, dar de marirea de alocatie nu stiu nimic.

Janina
| Janina a răspuns:

Din data de 8 ale fiecarei luni, de marire nu am auzit nimic

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

In data de 8 a fiecarei luni... dar de marit de unde ai auzit?

| nicoleta_5825 a răspuns:

Alocatiile copiilor se vireaza de obicei in primele 15 zile, apar diferente.Cu privire la marire nu se cunoaste nimic.

| Dara a răspuns:

Incepand cu luna ianuarie 2009, a venit alocatia marita: 42 de lei! Inainte era 40 de lei!
Dupa aceasta marire consistenta, bugetul nostru si-a revenit spectaculos!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit ca se poate mari la 100 lei este un site unde se voteaza si daca primesc 20000 de voturi atunci se va mari