| anonim_4396 a întrebat:

In ce data se vireaza alocatiile pe card?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

De obicei intra in data de 9-10 a fiecarei luni, se mai intampla sa fie virati mai repede sau mai tarziu

5 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Depinde

| deeadeea111 a răspuns:

Macar am incercat sa te ajut. Daca nu-mi accepti raspunsul atunci m-ai bine nu puneai intrebarealaughing)

| deeadeea111 a răspuns:

Daca te crezi asa de desteapta de ce ai pus intrebarea?tongue

| deeadeea111 a răspuns (pentru deeadeea111):

Auzi stii ceva nu am chef sa ma cert cu tine o zi buna!

| deeadeea111 a răspuns:

Acum imi dau seama de ce nimeni nu ti-a mai raspuns la intrebare......bravo celorlalti si apropo eu nu sunt disperata dupa puncte ca oricum nu am ce sa castig
din urmatoarea secunda intri incategoria utilizatori ignorati
pa si ciocu mic