| xTBM a întrebat:

In Romania, care politiceni mai sunt rau si care sunt vazuti bine (daca exista care sunt). Nu mai stau in tara si nu mai sunt la curent cu multe lucruri de acolo. Dintre politicenii cunoscuti (Iohannis, Ponta, Dragnea etc.) care cum mai sunt vazuti?

1 răspuns:
| Viitorulapropiat a răspuns:

Buna intrebare. O sa fiu sincer. DRAGNEA si toata adunatura lui fura si fac din ce in ce mai mult rau tarii. MAi nou dau legi care sa-i ajute sa fure. Cine crezi?