| LanguageMaster a întrebat:

Luni, după ce va fi impus certificatul verde în aproape toate locurile, oare vor fi proteste?

14 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce vor zice la proteste? Lasa ti sa ne infectam si sa murim in spital?

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca vor fi, desi nu cred ca vor fi mari proteste, ar insemna sa fie complet tampiti protestatarii si sa accepte continuarea actualei situati, respectiv multi infectati si multi morti complet aiurea.

Răspuns utilizator avertizat
| Frank51 a răspuns:

Desigur că vor fii proteste, sosească și George Simion vor continua propaganda ca și până acum.

| Matei_Mihai_Alex_1971 a răspuns (pentru AlexDorinel):

Ba da. Sunt martorii lu' Sosoaca!

Răspuns utilizator avertizat
| Werrich a răspuns:

Nu, nevaccinatii nu au voie sa organizeze proteste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie! Si dupa sa ii aresteze

| gabicoo a răspuns (pentru Matei_Mihai_Alex_1971):

Șoșoaica e vaccinată!

| Lukasssz a răspuns:

Daca o sa fie acei indivizi trebuie sa fie arestati!

| CIaudiu a răspuns:

Sa speram ca nu.

| timidu89 a răspuns:

Eu zic ca o mana de oameni daca vor protesta(vaccinati desigur) Daca fac scandal sau sar la bataie, bat mascatii la ei ca pe sacii de fasole.

| angelinamarc a răspuns:

Nu mai avem ce face... Cu ce ar ajuta protestele? Sumtem prea mici sa facem ceva... Ne obliga si nu avem incotro. Cine vrea sa traiasca normal trebuie sa accepte ce se impune cine nu singura varianta e sa se faca pustnici sau sa stea undeva izolati la tara.Asta e, oricum sfarsitul e aproape.Rugati_ va si cam atat

| salieri84 a răspuns (pentru angelinamarc):

Sfarsitul toamnei?