| coosmin24 a întrebat:

Pro sau contra fast food?

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contra.Mancarea e nesanatoasa si are extrem de multe calorii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.filmeeonline.info filme online subtitrate in romana www.filmeeonline.info

| cristiiiiiii a răspuns:

Pro

| RoxiutzaRux a răspuns:

Pro - la nevoie, Contra - pentru ca e ne afecteaza organismul.

| zxsds a răspuns:

PRO - cand imi este foame si n-am alternativa. CONTRA cand sunt satullaughing

| ZambescSiGata a răspuns:

Sincer nu strica sa mananci de cateva ori la fast -food, dar asa cum devii dependent de tigari, poti deveni dependent si de astfel de mancaruri! Deci sunt si pro si contra!happypuuup

| adnreas09cta a răspuns:

Eu nu am probleme de genu ma ingras sau au euri, chiar nu ma gandesc la asa ceva dar vedeti voi, teduci undeva la o plimbare bagi o shaurma un kebab, o pizza stiueu un mititel...nu te poti abtineadik nah in cazul unor fete care apoi li se ufla tatele e partea doua eu sunt PRO

| KellSy.Yvi a răspuns:

Contra!