| SNIPƎR a întrebat:

Sall imi ziceti un metin tare si linkul lui, dar metinu sa nu fie metin2ro, metin2gx, metin2rospeed, metin2hammer, metin2tim, metin2finalongju, metin2earth sa fie cool funda!

9 răspunsuri:
| 123456numelemeu a răspuns:

Metin2 GHT,
1.Finalongju2[Italian Server]
2.Metin2 GX[Romanian Server]
3. LegendMt2[English Server]
4.Metin2 P-X[Romanian Server]
5.Metin2 Factory[English Server]
6.Nightmar3[Romanian Server]
7.Newlongju2[China Server]
8. Longju3[English Server]
9.ShadowMt2[English Server]
10.BlackNightMt2[German Server], Revenge Metin2. funda?

| LoveXHappyCatXLove a răspuns:

Metin2Steel,e cel mai cool...winking

| Explicatii a răspuns:

Salutare vreti un sv de metin fain ex> metin2 lunaris online sau metin2xpub metin2 european metin2 epical metin2 ro metin3 new sunt aproape cele mai fain mt daca vreti mai multe id aghebhardt

| Th3GoDFaTh3r a răspuns:

Http://www.lunaris-online.org/ Mt2 lunaris este printre cele mai bune la ora actuala, si uite si un video http://www.youtube.com/watch?v=UGndtMCqJxg funda?

| Bidx a răspuns:

E misto metin2 hammer deci eu personal ti-l recomand mai ales daca stii sa iti faci iteme si cu hack trade te scoti de tot ce vrei
winking

| GameMaster1 a răspuns:

Eu iti recomand metin2steel. Este cel mai tare server! Sau Trs -Metin2 este pvp si pvm depinde ce site alegi. Pe trs pvp gasesti totul la negustor nu trebuie decat ca sa iti faci seturi. Sper sa iti place Metin2Trs sau Metin2Steel. Metin2steel este pvp 70% si 30% pvm.

| sergiu90909 a răspuns:

Metin2alaska[sv romanesc] pvm medium

| Dave123 a răspuns:

Eu iti recomand 100% mt2steel iti dau si saitu http://metin2steel.in/index.php si n-are virusi.Primesc funda?