| AnonimXnX a întrebat:

Salut, aveti idee cand se ridica autoizolarea 14 zile cand calatoresti din Romania in Anglia? Am citit ca persoanele din Spania etc pot calatori fara autoizolare in Uk dar nu si Romania si trebuie neaparat sa ajung acolo la munca.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand romanasii nostii o sa invete sa poarte o masca corect si nu o sa mai creada in conspiratii de 2 lei.

pana atunci suntem tara din Europa cu cele mai mari cresteri perioada asta