| Eastwood a întrebat:

am nevoie de câteva informații dacă mă puteți ajuta. Îmi puteți da niște informații despre asistenții sociali si integrarea rromilor in societate? De exemplu cum i-ar putea, sau informații despre asta?
Va mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| horansgang a răspuns:

Eu ma gândesc ca rromi ar putea fi integrați, dar in primul rând trebuie educați deoarece este cunoscut faptul ca aceștia sunt etichetați prin atitudinea lor ca fiind "inculți" sau "fără bun simt". Sper ca te-am ajutat, bafta

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Se pare ca nu prea se baga nimeni