| Uzi_Mihail_1999 a întrebat:

Salut,TPU! Stie cineva daca ai nevoie de procura de la parinti pentru a calatori cu avionul, in conditia de a calatori singur? Nu in alte tari, ci doar curse in tara, de exemplu Bucuresti-Cluj. Precizez ca am 17 ani. Funda! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru curse interne nu ai nevoie de declaratia notariala a parintilor, doar pentru a pleca in strainatate.

| Mirunamiru98 a răspuns:

Daca vei calatorii doar in tara, nu. Nu ai nevoie de procura