| RegeleCornet a întrebat:

Salutare! Un polițist având calitatea de organ de cercetare penală ar putea investi/tranzacționa pe piața Forex?

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Recomand acelui politist sa joace la pacanele, este cam acelasi lucruwinking
bineinteles ca nu recomand, am fost sarcastic mai sus

de putut poti juca dar de ce ai face-o? stii vorba "ce e in mana nu e minciuna"? are sambure de adevar, castiguri mari si rapide nu exista, exista in schimb escrocherii...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da poti tranzctiona

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| ReddY25 a răspuns:

Da

| AlexandruContFacutLaMisto a răspuns:

Nu poti tranzactiona si nu poti avea nici alta sursa de venit ca asa e in politie, pentru ca dupa se considera conflict de interese,+daca ai face alt job gen taxi sau altele ai pata imaginea politie.

| Bogatu_Valentin_1968 a răspuns:

Bineinteles ca poti.
Piata Forex este o piata deosebit de riscanta mai ales atunci cand investitia se face cu levier. Un bun trader are la activ cel putin 15 ani de trading si educatie in acest domeniu. Dupa 15 ani incepi sa castigi cate ceva, pana atunci pierzi.
Daca esti politist, citeste cam tot ce scrie pe internet despre forex (o jumatate de ora in fiecare zi timp de 15 ani) si intreba-i pe cei de la XTB din Bucuresti daca te primesc (XTB este chiar la o statie de Academia Militara si sunt vecini cu nu stiu ce sectie de politie).

| Gamesiasi96 a răspuns:

Am descoperit recent un grup de Telegram dedicat tranzacționării cu aur și sunt impresionat de calitatea analizelor și semnalelor oferite acolo. Este o resursă valoroasă pentru cei interesați de piața aurului. Dacă dorești să te alături și să beneficiezi de aceste informații, te invit să te înscrii astăzi în grup! https://t.me/+r2rkQI3PQaxlOTg0