| Bojica_Dinamo_Adrian_1994 a întrebat:

Se poate în momentul de fata sa plec în Marea Britanie? Am cumpărat biletele și trebuie sa plec mâine din aeroportul București Otopeni, la ora 15 am zborul.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. E izolare totala. Si eu as merge maine in Egipt sa vad piramidele dar nu pot merge mai departe de magazin (daca am declaratie pe proprie raspundere). Cum sa pleci in alta tara cand e izolare totala si armata e pe strazi? E stare de urgenta. Gata cu plimbarile pana cand se mai linistesc apele.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai vad ca zborurile nu sunt oprite! Nu stiu care-i situatia in UK! Daca te opresc pe aeroport? Documenteaza-te pe aici: https://bit.ly/3ahAlvE

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Dacă n-ai primit niciun e-mail de la ei, sună și întreabă.

| darrio2007 a răspuns:

Probabil ca da. Dar vei sta in carantina 14 zile.