| Larisaaaa2000 a întrebat:

Sunt în clasa a 11-a la un liceul pe profilul protecția mediului. Îmi doresc sa lucrez pe perioada vacantei de vara intr-o firma ca să vad cu ce se mănâncă acest domeniu, acea firma ma poate angaja doar pe baza unei adeverințe de la liceu cum ca sunt pe profilul protecția mediului?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Firma te angajeaza daca are nevoie de tine, indiferent la ce profil de liceu esti. Se poate ca adeverinta sa-ti foloseasca sau nu, in orice caz nu cred ca strica.