| o0ops_2090 a întrebat:

Salut sunt in clasa a 9 a la liceul Oltchim din Rm.Valcea si as vrea sa imi spuneti (cei care stiti) cum este in acest liceu, daca se face multa carte si cum este in general. Va rog spuneti-mi si mie mai multe si despre profilul meu(Protectia Mediului), Multumesc

Răspuns Câştigător
| Genius8 a răspuns:

E un liceu grozav de bun iar profilul tau e undeva la mijlocul dintre usor si greu. bafta in urmatorii ani de liceu frumosule. dai funda?

1 răspuns:
| livia_2928 a răspuns:

Vreau sa ti spun ca cel mai exigent prof este cel de istorie pe nume pana tiberiu care la clasa a 9 a a dat numai 2 3 si 4.chiar daca styy toata lectya iti pune 2 3 intrebari si daca nu ii styy lui intrebarile tot 2 iti da...deci el e singurul care face asa