| Carolina1972 a întrebat:

TPU! Îmi explica cineva ce trebuie sa faci imediat după ce ai născut?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Sa ai grija de corpul tau si de bebelus.
Sa NU faci sex 30-40 de zile ca corpul si organele genitale si reproducatoare sa se regenereze.
Sa nu te expui afara la virusi si microbi ca risti sa te imbolnavesti atat tu cat si copilasul.
Sa te hranesti bien si sanatos cu mancare calitativ buna, ca laptele pentru copilas sa fie sanatos si bun.
sa nu consumi alcool si nici macaruri care produc gaze, ca-l doare pe cel mic.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cred ca te plictisesti in seara asta, putem vorbi despre plictiseala ta

| GouDidodino a răspuns:

Sa ai grija de copil

| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Salut! happy Sper să îți fie util acest articol, din link-ul de mai jos (ai și câteva materiale video scurte) Mult succes în recuperare!winking Funda? big grin