| myulica a întrebat:

Unde este inhumat trupul Maresalului Ion Antonescu?

Răspuns Câştigător
| B27VIP a răspuns:

Uite aici...cred ca te va ajuta.
http://www.verticalonline.ro/ion-antonescu-a-murit-pentru-tara
sa auzim de bine!

5 răspunsuri:
| recrutul a răspuns:

SE spune ca la Jilava

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este inhumat nicaieri, cadavrul i-a fost ars. Numai bine!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Se pare ca ramasitele maresalului Antonescu se gasesc intr-o celula zidita de incinerari de la crematoriul Cenusa, unde se spune ca ar fi trupul, dupa executie.

| 19marian60 a răspuns:

Unul dintre Antonesti este(a fost)ingropat intr-un cavou la un conac pe care il avea familia intre Alexandria si Vitanesti(DN6)Mai multe amanunte nu stiu, imi pare rau!

| tricky22 a răspuns:

Trupul Maresalului se afla si acum la Jilava intr-un beci