| ghimpeledincoasta a întrebat:

De ce nu este admisa reabilitarea numelui maresalului Ion Antonescu? De ce continua necalificatii care conduc aceasta tara sa se ghideze dupa istoria scrisa de invingatori?

3 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Pentru ca asa vor evreii si o gasca de fosti comunisti cacaciosi si cine sunt mai prosti ca romanii sa-si puna toti vorbele in gura lor.Si apoi cati stiu cate ceva despre istoria Romaniei cu adevarat (macar de Cuza pana azi), foarte putini, restul habar au chiar daca a terminat acum scoala, si stiu bine ce spun. Stai de vorba cu zece indivizi despre istorie si doar unu stie restul dupa ce ca nu stie se mai intrece in a spune si foarte multe idiotenii.

April
| April a răspuns:

Pentru ca numele adevarat al celor care ne conduc este cel de PATRIHOTI!

Răspuns utilizator avertizat