| Mariushgv a întrebat:

Unde este mai periculos pentru un politist. In Romania sau in America?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La care America te referi? De Nord sau de Sud?

suntserios
| suntserios a răspuns:

La cate arme are populatia in America fie ea de nord sau de sud, meseria de politist in Romania e ca o zi petrecuta intr o poenita de munte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

America!

| LzzD a răspuns:

În America e mai periculos, la noi au pensii speciale, si ies la 50 de ani la pensie degeaba, nu au nici un risc. Nici in America nu e chiar asa, ce vedeti voi in filme e vrajeală sa aiba clienti la vizionarea filmelor, si pe deasupra exista coruptie si acolo: politisti care iau spaga de la prostituate, sunt mana in mana cu proxenetii, etc

| DumitruS a răspuns:

In Ferentari