| Eduard655 a întrebat:

Cum e Romania fata de America?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mult, foarte mult in urma fata de America si fata de toate tarile occidentale.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai mica ca teritoriu

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mai mică.

| CostinAlamariu a răspuns:

Are mai putini negrii, mai putine crime violente, mai putini nebuni care intra cu arma în școli și ucid elevi și profesori, mai puțină degenerare socială, o mult mai slabă diviziune politică (fata de America unde e pe cale sa izbugneasca un razboi civil in orice moment), un sistem de sanatate mai echitabil, mancare mai sanatoasă, etc.

| AdioTPU a răspuns:

Din ce punct(e) de vedere?