| Hahjkabha a întrebat:

After ever happy de Anna Todd s-a tradus în romana? Și Cum e numele în romana? O găsesc pe scribd?

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Draga mea, ti-am dat link la intrebarea cealalta, dar poate am fost prea obscur.
Seria "After" contine momentan 5 carti, da?
After
After we collided
After we fell
After we were happy
Before

In romana au fost traduse 4 din cele 5 carti:
Dupa ce ne-am intalnit
Dupa ce ne-am certat
Dupa ce ne-am indragostit
Dupa ce ne-am gasit fericirea

Presupun ca ai citit deja trei carti deci prin eliminare care e After we were happy, avand in vedere ca e ultima aparuta?
happy = fericire

E prea noua sa apara deja pe scribd, dar o poti cumpara pe hartie.

| Hahjkabha explică:

Am pus întrebarea ăsta pana sa îmi dai link-ul draga mea... Mulțumesc oricum

| Hahjkabha explică:

App cunosc engleza foarte bine laughing numai ca după Cum e numele în engleza nu se traduce la fel în romana... Am citit cărțile Da... Am pus întrebarea pana sa îmi trimiți link-ul pentru ca eu voiam sa știu dacă o sa se traducă nu data apariției.

| Hahjkabha explică:

Ai citit cărțile?

| flame42 a răspuns:

Buna, ai gasit cumva volumul 3 After pdf in romana?
Am citit primele 2!
Cine ma poate ajuta ii multumesc anticipat.

| Dienutza12345 a răspuns (pentru flame42):

Unde ai gasit volumul doi in varianta pdf?