| gi4284 a întrebat:

Alohaaa
Știu ca pare ciudat, doar ca am nevoie de ajutor.
Recent am citit câteva capitole dintr o carte de pe wattpad și mi-a atras atenția...ideea e ca am uitat numele cărții..Probabil este cineva care a mai citit-o.
Pe scurt era vorba de o tipa care se desparțiseră de un tip, iar aceasta avea o întâlnire programată la care ia parte prietena ei cea mai buna... dialogul înfiripat intre prietena tipei și acel individ ia amploare...Ca si cadru e prezentat patinoarul din câte îmi amintesc. ..aceștia mergând candva in drum spre casa adopta niște cățeluși abandonati punându le nume etc etc.. Acest tip era incomodat de prezenta altuia i preajma fetei. vag ceea ce am spus, dar sper sa fie cineva

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-au vreun forum pe wattpad? Mai mari sanse sa-ti raspunda cineva acolo decat aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipul era Harry Styles sau nu?

| gi4284 explică (pentru anonim_4396):

No. Din păcate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu ai salvat-o în bibliotecă caută și tu la recente pe prima pagină și s-ar putea foarte bine să găsești cartea

| Logann a răspuns:

Felicitari ai descris fiecare carte cu marry sue scrisa de fete de 15 ani de pe wattapad.