| Dragan_Ramona_2001 a întrebat:

Am compus cateva poezii crestine, si nu stiu cum sa fac sa le public.

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Pe banii tai ai putea face ce iti doresti, precum: gaseste o editura, duci manuscrisul, tratezi tirajul, calitatea hartiei, grafica si pretul. Astfel poeziile tale devin publice, nu prin intermediul online, cu asta ai fi in castig si cunoscuta in timp.

Succes!

| Dragan_Ramona_2001 explică (pentru MihaelaDart):

Am vorbit cu o tipografie, si stiu si cat costa, dar...multumesc pentru raspuns.

| gratargratar a răspuns:

Trimite manuscrisul la mai multe edituri alaturi de o scrisoare de intentie si asteapta raspunsul happy

| Atrielle a răspuns:

Poti incerca sa-ti faci un blog pe blogger.com (iti trebuie cont de GMAIL ca e de la google). Nu te costa absolut nimic. Asta ar fi o varianta low cost si in care totusi publici, doar ca virtual. happy