| PisicutzaCenusie a întrebat:

Am compus multe povesti si nu stiu cum sa le public intr-o cvarte pe toate? Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| Bitzy a răspuns:

Încearcă să vorbești cu o editură, dar costă foarte mult. Cel mai ieftin ar fi să faci singură cam 20 de exemplare și apoi să încerci să le vinzi - dacă merg bine poți să te extinzi.

| PisicutzaCenusie explică:

Toate raspunsurile vor primi vot!

| User2 a răspuns:

Ca sa le publici intr-o carte ai nevoie de bani.Iei legatura cu o editura anume.Cauti si tu mai ieftina!

| evelinadiana a răspuns:

Sunt mai multe reviste in care se gasesc povestiile sau poeziile copiilor, cum ar fi " draga mea" sau sunt edituri de carti care nu cer prea multi bani. Bafta! Fundita?winking