| Meelly4 a întrebat:

Am cumpărat și citit cele 5 cărți din seria Percy Jackson, acum am găsit cartea cartea Eroul Pierdut (care presupun că face parte din seria de cărți Eroii Olimpului) si după ce am citit-o, am presupus că este ca o continuare a cărților Percy Jackson. Nu prea înțeleg cum vine asta, si nu înțeleg ce este cu seria Eroii Olimpului - câte cărți are, dacă au apărut toate ș.a., daca știe cineva mai multe răspunsuri ca sa ma clarifice, va rog, ajutor.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Http://www.howtoread.me/percy-jackson-books-in-order/
Asta e ordinea.

1 răspuns:
| ziftode a răspuns:

Daca in cartile alea nu joaca... Alexandra Daddario... atunci, am un singur cuvant pentru tine:

YAWN!