| Anafjfj a întrebat:

Am de făcut o poveste și m-am gândit sa fac despre cum ar arată pentru mine viața frumoasa.Sa întruchipeze asta intr-un personaj care are eșecuri și nu are pe nimeni alături și nimeni nu crede il el, dar el il respinge și alături de o persoana draga tot reușește sa aibă o viața frumoasa.Cum as putea sa desfășori aceasta poveste?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Te gandesti si o concepi, ca doar este vorba de tine si viziunea ta.

In orice caz, temele scolare sunt interzise pe acest forum, asadar noi nu te putem ajuta.