| Alexandru_Constantin_Mihet_1990 a întrebat:

Am nevoie va rog de 2 3 titluri de carti pentru lucrarea de licenta in care sa gasesc cateva chestiuni despre discursul politic cum ar fi cateva aspecte generale, tipuri de discurs politic, tehnici de manipulare prin discursul politic.

Precizez ca Googleul nu m-a ajutat decat cu titluri de referate, ori eu am nevoie de carti! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| OoBunnyoO a răspuns:

Ai incercat la biblioteca? Cartile sunt impartite pe categorii si iti va fi mult mai usor sa le gasesti acolo decat pe google. Plus de asta poti intreba bibliotecarele.