| pavel7 a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare despre pr. prof. Dr. Ioan Ramuranu
Am de facut lucrarea pentru licenta ( nu stiu cine m-a pus sa aleg asta ca nu prea gasesc nimic), as avea si eu nevoie de ceva despre Ioan Ramureanu, ori si ce ar fi bine venit, in special viata si opera.
Multumesc anticipat tuturor!
Cine imi da cele mai multe detalii sau carti despre el primeste funda happy

4 răspunsuri:
| pavel7 explică (pentru darrio2007):

Asta am gasit si eu, dar nu este suficient nici macar pentru o lucrare de seminar dar mai pentru o lincenta, am nevoie de niste carti sau nume de carti pe care sa le pot cauta.

| darrio2007 a răspuns:

Cum de tu nu gasesti? Iti incarcam acest chenar cu linkuri.

| pavel7 explică:

Astea le-am gasit si eu dar nu sunt suficiente nici pentru o lucrare de seminar dar mai pentru o licenta, am nev de ceva carti sau nume de carti pe care sa le pot cauta.