| anonim_4396 a întrebat:

Am sa va pun 2 intrebari. Am intrat intr-un magazin si mi-au sarit in ochi 2 carti. Prima e asta:

http://www.elefant.ro/......17159.html

, pur si simplu cand am vazut poza am innebunit :)) mi-au venit in cap spartani, batai si toate cele :))

iar a doua e asta

http://www.elefant.ro/......16177.html

mi s-a parut extrem de frumoasa, vedeam savana, animalele de acolo, paca simteam caldura

Ati citit vreuna din aceste carti? v-au placut sau nu? de ce? nu vreau sa intrati prea mult in detalii. Iar a doua intrebare este: ati patit si voi vreodata asa? sa fiti luati de val doar de o simpla poza de pe o carte, ca mai apoi s-o si cumparati?:)) ati fost dupa dezamagiti sau din contra v-a surprins placut?

Răspuns Câştigător
| UnleashedPsycho a răspuns:

N-am citit niciuna, dar cred că aş cumpăra-o pe prima dacă aş vedea-o la librărie.
Şi da, mi se întâmplă foarte, foarte des. Ies în oraş de dimineaţă cu gândul de-a mă plimba, intru într-o librărie şi parcă intr-un transă, iar când ies realizez că am vreo 3 cărţi în mână şi niciun leu în buzunar.

| anonim_4396 explică (pentru UnleashedPsycho):

3 cărţi în mână şi niciun leu în buzunar rolling on the floor buna asta laughing

3 răspunsuri:
| Teardrop a răspuns:

Nu le-am citit pe niciuna, dar presimnt că până la finalul săptămânii voi deține măcar una dintre elelaughing

Și da, mi s-a întâmplat, să mă las dusă de val, fie de copertă, fie de titlu. N-am fost niciodată dezamăgită.

| Byucc a răspuns:

1. Nu, nu le-am citit.
2. Tot timpul mi se intampla asta. De obicei imi plac chiar daca nu sunt cum ma asteptam happy