| worldaseli a întrebat:

Am si eu o intrebare: de unde pot cumpara carti in limba engleza? Pana acum am gasit site-ul urmator, care nu percepe taxa de transport: http://www.bookdepository.co.uk.
Daca mai aveti vreo sugestie, spuneti-mi. Si daca a mai comandat cineva de pe acest site, cam in cat timp vine si, mai important, este de incredere?

3 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Depinzand de oras sunt librarii multe care vand carti in engleza si in Romania. Chiar ieftine si bune happy

| worldaseli explică (pentru MeConstantine):

Sunt din Bucuresti, si nu am vazut chiar tot ce imi doresc in librarii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista si in tata la noi doua companii care aduc carti in engleza de ex. booksexpress.ro eu am comandat mai multe si sunt f multumit