| Narcissa a întrebat:

Am vazut undeva un citat in engleza. era ceva de genul "As long as i hope still never give up on your dream. Maybe this world is not perfect things are prompt people are... of perfection". Stie cineva citatul? Acolo unde am pus... era tot un cuvant care incepea cu p. Ma poate ajuta cineva? Multumesc mult

1 răspuns:
| VivianneMnt a răspuns:

Eu zic sa te mai gandesti ca sigur nu asa era citatul. Prima propozitie nu are niciun sens, plus ca nu am gasit nicaieri pe net. Iti mai amintesti macar unde l-ai vazut?