| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva wattpad? Vreau sa vad daca ma apuc in continuare sa scriu poezi sau ma las. INGERCUARIPINEGRE am acolo cateva poezi si texte scrise de mine...din viata de zi cu zi. Un sfat daca va place sau nu.

Răspuns Câştigător
| Seven07 a răspuns:

Uite aici un sfat : Nu conteaza parerea mea sau a altora. Daca iti place sa scrii scrie, e esential sa faci asta din pasiune nu pentru parerea altora. Scriu liric de vreo 13 ani, si vreau sa iti spun ca am avut pareri pozitive, negative, neutre dar niciodata nu mi-a pasat de asta, pentru ca in momentul in care scrii pentru ceilalti, nu mai pui suflet, iar in momentul in care sufletul dispare din lirica nu mai e arta, sunt doar cuvinte.

2 răspunsuri:
| Ingercuaripinegre a răspuns (pentru Seven07):

Ai dreptate.dar eram curiosa daca ii place cuiva in afara de prieteni apropiati

| Kaℓi a răspuns:

Eu zic sa nu te mai apuci, in continuare, sa scrii poezi.