| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de blog.
Ceva sfaturi? Si ce site recomandati? Eu as vrea sa scriu diferite texte pentru adolescenti. Rezolvari la
majoritatea problemelor care apar in viata unor adolescenti si alte chestii.

3 răspunsuri:
| Andreea213 a răspuns:

Poti sa iti faci un blog pe www.wordpress.com.Eu am unul pe aceasta platforma si imi place (https://cainiiprieteniinostri.wordpress.com). Cat despre subiectul tau... nu vreau sa te descurajez, dar pentru asta exista wattpad. Inteleg ca tu vrei sa deschizi mintile oamenilor, dar asta nu mi se pare o idee buna. Sunt multe bloguri asa, am vazut unul, era plictisitor, dar incearca-ti norocul, poate nu am inteles eu bine, poate vei avea succes. E un grup pe Facebook, se numeste "Bloggeri seriosi". Acolo iti autopromovezi blogul. Succes in continuare!

| Popescu_Monica_1975_mGvI a răspuns:

Pai exista o aplicație, wattpad. Pe ea poți sa scrii diferite povesti de oricare fel. Eu o am descărcată si o recomand la toata lumea. Cât despre blog, încearcă sa faci chestii cât mai amuzante. Astea atrag lumea. Succes!

| Nemessys a răspuns (pentru Popescu_Monica_1975_mGvI):

Eu normal vreau sa transmit mesaje in mod public, ceva ce le mai deschide mintea unora sau sa ofer sfaturi, sa dau rezolvari la probleme cu care se confrunta un adolescent si chestii de genu', intelegi? Adica subiecte serioase cu scopul de a ajuta lumea, intelegi?