| JUSTaRetard a întrebat:

Buna!:3 Vreau sa ma apuc sa scriu un fan fiction (despre Linkin Park) pe Wattpad, ma puteti ajuta cu niste idei? big grin cam ce ii atrage pe adolescenti n zilele de azi?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O poveste semi-por.nografică despre Chester Bennington. Leagă-te de faptul că a fost agresat sexual în copilărie.Baftă!

| JUSTaRetard explică (pentru anonim_4396):

Ai putea sa-mi dai mai multe detalii despre cum a fost sau de ce a fost agresat? happy mersi

| anonim_4396 a răspuns (pentru JUSTaRetard):

Nu știu prea bine dar uite interviul în care vorbește despre asta: http://en.wikipedia.org/wiki/Talk:Chester_Bennington#Sexual_abuse