| AvalohAlyn a întrebat:

Ați citi o carte cu profețiile și previziuni? De exemplu cartea inginerului Ioan Istrate care conține previziuni pentru Romania și lume? Cat de mult v-ar interesa?

3 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Daca e o carte care face previziuni pe baza de statistici ar fi interesanta. Daca e doar alt Gigel care se da Nostradamus nu.

| minrest a răspuns:

Absolut deloc, nu ma intereseaza catusi de putin, nici pe spatele copertei la cele cateva cuvinte despre carte nu m-as uita. E lipsit de orice interes cum incearca un inginer sa faca pe proorocul.

| Raven a răspuns:

De ce aș citi cartea cuiva care face previziuni ca Radio Erevan din bancurile de odinioară?
''Împreună cu Istrate am analizat "eşecul" şi am constatat că previziunea se împlinise. Dar nu în România, ci prin Pacific, şi nu în ziua anunţată.''
https://jurnalul.antena3.ro/......18986.html