| gemeni6226 a întrebat:

Ati citit cartea Cincizeci de umbre ale lui Grey - E.L. James? Pareri?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ohh, încă nu știi tot!hee hee Sunt sigură că experiența lor sexuală depășește cu mult erotismul descris in aceste cărți. : ))

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu am citit cartea. Însă, îți recomand o alta (foarte, foarte bună):

Parfumul (Patrick Süskind)
https://bibliocarti.com/parfumul-de-patrick-suskind/

De asemenea, îți mai recomand o carte:
Arsă de vie (Suad)
http://www.elefant.ro/......-9431.html

Ori, Torente (Marie Anne Desmarest)...

| gemeni6226 explică (pentru floresdemayo):

Multumesc mult, cartea Parfumul am citit, Torente am citit numai arsa de vie nu am citit.Si nici cartea 50 de umbre nu am citit pentru ca doar am auzit de ea si fata mi-a zis ca e foarte nasol scrisa si mi-am pierdut interesul de a mai citi.In chimb ultima oara am citit Fluturi de Irina Binder toate cele 3 volume si mi-a placut foarte foarte mult.

| gemeni6226 explică (pentru floresdemayo):

Multumesc mult, de cand sunt pe TPU mi-am dat seama ca esti foarte de treaba tin cont de parerea ta si de recomandari.Noapte buna.

| floresdemayo a răspuns (pentru gemeni6226):

Și eu îți mulțumesc! Somnic ușor! happy

| RangerJ a răspuns:

Mi-a plăcut, oarecum…dacă nu-mi plăcea renunţam la ea încă de la primele pagini. Chiar avusesem şi o tentativă, dar am neglijat multe cărţi pe care le începusem şi am zis că nu trebuie să-mi fac un obicei din asta.Ce-i drept m-a luat prin surprindere scrierea. Nu e recomandabilă adolecentelor(ţilor) cartea pentru că este erotica, ăsta e cuvântul potrivit.

| floresdemayo a răspuns (pentru RangerJ):

Ohh, încă nu știi tot!hee hee Sunt sigură că experiența lor sexuală depășește cu mult erotismul descris in aceste cărți. : ))