| AvalohAlyn a întrebat:

Ati citit cartea "Secretul" de Rhonda Byrne? V-a ajutat aceasta carte?

Răspuns Câştigător
| WarHammer02 a răspuns:

Nu am citit cartea dar am vazut filmul atat "The secret" cat si "beyound the secret(sau ceva de genul)" Sincer, da te ajuta dar nu te poti astepta ca toate sa mearga asa batand din palme trebuie timp multa incredere, meditatie(ma refer la a-ti lua un timp seara o ora sa te concentrezi pe ceea ce vrei iar cu timpul dorintele se vor materializa) Multi nu cred dar te ajuta intr-un fel! happy Peace! big grin

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sincer nu am citit-o sad
Tu? Daca da. Ai putea sa imi dai mai multe detalii?batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| R0R0 a răspuns:

Nu.Nu am citit-o!

| VibeTrix a răspuns:

Nu

| Aberdeen a răspuns:

Am văzut documentarul de două ori. Mi-a deschis mult orizonturile, dar după cum a spus și Edward95, e nevoie de multă muncă și răbdare să reușești să și pui în practică ce reiese din informațiile de acolo.