| smaranta a întrebat:

Ati citit cartea "Secretul"de Rhonda Byrne sau ati vazut filmul"The Secret"? Le recomand tuturor celor care au tendinta sa gandeasca negativ si nu numai.

Răspuns Câştigător
auran
| auran a răspuns:

Imi voi comanda si eu carte - multumesc pentru recomandare
hee hee iar gandurile mele nu le stie nimeni si, este mai usor sa dai sfaturi decat sa le urmezi, nu-i asa?

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Smaranta... un link ai ceva cu filmul? l-am cautat pe imdb si nu gasesc decat serial...sunt curios de ideea filmului

auran
| auran a răspuns:

Daca mi-ar putea ajuta sa-mi schimb aceasta atitudine, atunci jos palaria!

auran
| auran a răspuns:

Flav, am gasit traducerea http://www.scribd.com/doc/6405000/Rhonda-Byrne-Secretul-Legea-Atractiei filmul nu

| smaranta explică:

@auran Citeste cartea sau uita-te la film, merita.Eu prima data m-am uitat la film dupa care nu m-am lasat pana n-am gasit cartea si mi-am comandat-o de pe net.Ma-ndoiesc ca tu gandesti negativ(din ceea ce am citit pe aici)dar oricum n-o sa-ti para rau te asigur, sunt super si cartea si filmul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am citit-o, e superr.
Merita citita, iti poate schimba viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici puteti vedea tot filmul cu subtitrare
http://video.google.com/videoplay?docid=-4983533141147888509&hl=en#
Am citit cartea, am vazut si filmul...ambele au avut un impact pozitiv asupra pshicului meu, recomand tuturor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mirifica!