| OrangeWind a întrebat:

Ati citit cartile Twilight Saga? Daca da care sunt personajele voastre preferate?

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Edward

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Edwad

| Alisa a răspuns:

Da, le-am citit pe toate. Cel mai mult mi-a placut prima carte.
Pai imi place Edward, Alice, Carlisle.

| Dean1996 a răspuns:

Emmett si Alicetongue

| LoryM22 a răspuns:

Alice si Jacob Black

| Iubesc Limonada a răspuns:

Renesmee

Răspuns utilizator avertizat
| roksyk a răspuns:

Da, le-am citit pe toate. Sincer, în afară de Edward, clar, îmi place Emmet, fiindcă e amuzant, puțin prostuț și deloc fățarnic. De asemenea o ador pe Alice, penrtu stilul ei voios și prietenos de a fi.

| OrangeWind explică:

Ati citit toate cele 4 carti din Saga Amurg? Daca da, care personaje v-au placut cel mai mult?

| woody_9489 a răspuns:

Edward ruleaza, clar. cel mai mult mi-a placut prima carte si a treia. Edward are un farmec aparteblushing

| XXX_4944 a răspuns:

Da! fiecare personaj e special in felul lui... toate imi plac!

| Zipyღ a răspuns:

Da am citit cartile
personajele mele preferate sunt varcolacii, mai exact Jacob Black si Embry Call
app: am un fic http://zapacitademine.wordpress.com sper sa-ti placa