| andrada a întrebat:

Ati citit "toate panzele sus" de radu tudoran? ce parere aveti despre aceasta carte? v-a placut? argumetati:* cel mai frumos raspuns funda

Răspuns Câştigător
| SparkleO a răspuns:

Cartea e bestiala, mi-a placut. Toata actiunea, personajele bine structurate, cartea chiar are trasaturile unui jurnal de bord, intorsaturile de situatie pe care le infrunta exhipa...

trebuie sa stii un lucru pe care l-am aflat si eu anul asta. strainii sunt invidioasi ca nu au avut ei oamenii nostri de seama. nu vei gasi niciodata in literatura straina actiune ca in romanele Ion, sau Enigma Otilie, sau Morometii... sunt pur si simplu mirifice.

2 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Mi-a placut foarte mult si, daca n-ai vazut filmul( serialul in 12 episoade), iti recomand sa-l vazi ca merita!

| aumih16 a răspuns:

Mie imi place mai mult serialul! cartea nu prea ma intereseaza! si oricum e cam acelasi lucru! doar ca tu esti povestitorul!