| raluky4 a întrebat:

Am nevoie de raspuns urgent! Cate capitole are Vol 1 din Toate panzele sus! de Radu Tudoran? Intreb pentru ca eu citesc cartea online de aici http://www.scribd.com/doc/56152380/38546034-Radu-Tudoran -Toate-Panzele-Sus si are amandoua volumele intr-una. Oricum le voi citi e amandoua, dar am necoie doar de vol. 1. Multumesc anticipat si astept raspuns doar daca stiti sigur si AVETI CARTEA.

1 răspuns:
| Clover a răspuns:

Primul volum are 17 capitole, adică primele două părți ale cărții pe care o citești tu happy