| OtakuShoujo a întrebat:

A mai citit cineva Daca as ramane de Gayle Forman? Puteti sa imi spuneti despre ce este vorba? ( vreau raspunsuri de la o persoana care a citit cartea). Vreau argumente pro sau contra citirii acesteia sau macar o mica povestire.

Răspuns Câştigător
| Cryss_Cristina_1997 a răspuns:

Am citit-o eu. Este o carte foarte interesanta si emotionanta..Este vorba despre o fata care este implicata intr-un accident impreuna cu familia sa. Parintii si fratele sau mai micut mor, iar ea ramane singura pe patul de spital. Perspectiva cartii este data de ea, fata din spital si tot de ea, dar cum se vede.Ca si cum ar fi altcineva..nu stiu cum sa iti explic.
Cat se lupta cu moartea, isi aminteste de iubitul ei si de momentele petrecute impreuna, astfel intrand intr-o alta poveste minunata.Merita..daca ti-a placut "Suba aceeasi stea"-John Green, iti va placea si aceasta carte.Eu una sunt pro puppy dog eyes