| divabecky07 a întrebat:

Acum ceva timp am citit primele doua carti din trilogia "Lumea de cerneala" de Cornelia Funke si mi-au plăcut foarte mult! Faza e ca nu am aflat nimic de ultima carte. Stiu doar ca in enegleza se numeste Inkdeath. Puteti va rog sa îmi spuneti daca a aparut in Romania si unde o pot găsi? Multumesc! happy

1 răspuns:
| Elizeee a răspuns:

Nu,inca nu a aparut. Daca se tin de treaba cei de la editura ar putea aparea pe la inceputul anului 2017 (a durat un an pana sa publice al doilea volum). Stiu cat de naspa e sa trebuiasca sa astepti sa apara un volum dintr o serie favorita... Sper sa-ti apara cat mai curand! happy